הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיזוף בהתזה

 
רוצים להיראות במיטבכם כל השנה? שיזוף בהתזה בקומה של אהובה הוא הפתרון הנכון! חייגו עכשיו 072-3250951 וקבעו תור למראה שזוף ללא קרינה.
 

למה שיזוף בהתזה?

 
  • כי מדובר בשיטה יעילה ובטוחה להשגת מראה שזוף בגוון ברונזה נהדר, שנשאר לאורך זמן.
  • כי התהליך נמשך 3-2 דקות בלבד, ואחריו אתם נראים טוב ומרגישים נהדר.
  • כי ההכנות המוקדמות הן פשוטות ליישום והתוצאה מושלמת.
 
עור שזוף הוא עור בעל מראה בריא ויפה, אך חשיפה לשמש לצורך שיזוף עלולה להיות מסוכנת. כיום לקוחות המעוניינים במראה שזוף בוחרים יותר ויותר בשיטות טבעיות, ללא קרינה או חשיפה מוגזמת לשמש.

שיזוף בהתזה הוא אופציה מצוינת! באמצעותו ניתן ליהנות ממראה שזוף לאורך כל עונות השנה, מבלי להיחשף לקרני השמש.
 

למה בקומה של אהובה?

 
  • כי אהובה עושה שימוש בחומרים טבעיים ומאושרים על ידי משרד הבריאות שאינם מזיקים לגוף.
  • כי בקומה של אהובה נמצא הציוד המתקדם ביותר, המבטיח כיסוי מושלם של הגוף.
  • כי החיוך, השירות והיחס החם של אהובה שווים הכול.
 

שיזוף בתל-אביב

 
מכון היופי, הקומה של אהובה, ממוקם בצפון תל-אביב. כאן לקוחות מקבלים מראה חי ושזוף תוך דקות ספורות וללא קרינה. תהליך שיזוף בהתזה מבוצע בשיטה אמריקאית, באמצעות תמיסת פלא העשויה מחומרים טבעיים בלבד. התוצאה: שיזוף עמוק, אחיד ובריא בגוון ברונזה עשיר, תוך 2 דקות בלבד, ולא רק בחודשי הקיץ.
 
שיזוף בהתזה
 

קצת על שיזוף בהתזה

 
הטכניקה זו פותחה בארה"ב ובשנים האחרונות תופסת תאוצה. זאת בזכות התוצאות היפות שניתן להגיע אליהן: גוון שיזוף טבעי של העור, ממש כאילו השתזף בשמש, וכל זאת ללא הנזקים הבריאותיים שיכולה לגרום החשיפה לשמש.

כשבוחרים בשיטה זו, חשוב מאוד לבחור במטפל בעל ניסיון בתחום, שמבצע את התהליך תוך שימוש בחומרים טבעיים המאושרים על-ידי משרד הבריאות. החומר הפעיל, המשזף, נקרא DHA – וזה אותו חומר המשמש לצביעת בירה (המשקה), כך שהוא עצמו אינו מסוכן. בכל מקרה חשוב לברר עם המטפל אילו חומרים קיימים בתמיסת השיזוף בה הוא משתמש, כדי להבטיח ככל שניתן שהמשתזף לא ייפגע כתוצאה מחשיפה לחומרים אלרגניים שהוא רגיש אליהם.
 
כיום ניתן לבצע שיזוף בהתזה בשתי דרכים:
 
  • באופן ידני – על-ידי מטפל מוסמך המתיז את החומר המשזף על גוף המטופל. היתרון המשמעותי הוא שניתן לשזף רק חלקים מסוימים בגוף, ואילו החיסרון הוא הפגיעה בפרטיות המשתזף.
  • באופן אוטומטי – כניסה למקלחון המתיז על הגוף את החומר המשזף. היתרונות בשיטה זו הם השיזוף האחיד בכל חלקי הגוף והעובדה שהוא מתבצע בפרטיות מוחלטת.
 

הקומה של אהובה – להשתזף בכיף

 
פה תוכלו ליהנות מטיפולי שיזוף בהתזה באמצעות חומרים מתקדמים וטבעיים לחלוטין, המביאים לתוצאה מושלמת: מראה שזוף ונהדר בלי לפגוע בבריאות.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור, חייגו 072-3250951 או השאירו פרטים. נשמח לעמוד לשירותכם!