הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לאיפור עיניים לפי גיל המתאפרת

 
 
איפור צריך להתאים בצורה האופטימלית ביותר לגילה של המתאפרת. עור הפנים של נערות או ילדות שונה מהעור של נשים בגיל השלישי או של מבוגרות בנות גיל הזהב. בנוסף לכך, בעת איפור של אזורים ספציפיים כמו עיניים, אפשר להשתמש בטכניקות מתקדמות כדי להבליט יתרונות.

לכל קבוצת גילים יש סגנון איפור המושפע מאופנה, מטרנדים, מאסתטיקה אישית ועוד. גם לעונות השנה יש משמעות בבחירת איפור, ולכן מדובר על נושא מורכב הדורש מעורבות מקצועית. איפור מקצועי מחייב בראש ובראשונה זיהוי של האלמנטים הללו, ומבוסס על שילוב מושלם בין הצבעים לגיל המתאפרת.
 

מגיל העשרה ועד 60 ומעלה

 

טיפים לאיפור עיניים ניתן לחלק על פי קבוצות גיל כלליות:

 
גיל העשרה
כל נערה בוחרת להתחיל להתאפר בגיל שונה, אך קיימים מאפיינים משותפים לכל מי שנמצאת בעיצומו של גיל העשרה. בגיל הזה מומלץ לשמור על איפור מינימלי ולהשתמש בגוונים עדינים בלבד. בעלות עיניים בהירות יכולות להסתפק באיפור בצבעים סולידיים, ובכל מקרה לא כדאי להשתמש במייקאפ.

בנות גיל העשרה יכולות לנצל את הפוטנציאל של איפור עיניים מבלי להתאמץ, כל עוד הן שומרות על כללי המפתח. בכל הנוגע לאיפור כללי של הפנים, יש לזכור את החוקים הבאים: נערה הסובלת מפצעי בגרות צריכה להימנע לחלוטין ממריחה של קרמים או מייקאפים, בעוד שנערות אחרות יכולות להחליף את המייקאפ הרגיל בקרם לחות עם פיגמנט צבעוני.
 
גילאי 40-20
לדעת מאפרים מקצועיים רבים, זהו הגיל המהווה את ליבת הנשיות. בגילים הללו ניתן לבחור מבין ספקטרום רחב מאוד של איפור עיניים. אלו השנים הנועזות המאפשרות לנשים לבחון אופציות שונות.

כדאי להשתמש בצבעים עזים לרגל אירועים מיוחדים, לא לשכוח להתאים בין צבע האיפור לבגדים ולנסות איפור המחמיא למבנה העין. אייליינר חצוף וסקסי או שימוש בשיטות לאיפור מעושן יכולים לענות על רוב הצרכים של נשים בגילאי 40-20.
 
גילאי 60-40
כיום ישנם מוצרי איפור לטיפוח עור הפנים הרגיש בגילים מתקדמים. בגילאי 60-40 אפשר לאפר את האזור סביב העיניים, כדי להרים עפעף שמתחיל לצנוח או לחלופין לכסות קמטים עדינים.
 
גיל 60 ומעלה
הדגש באיפור עיניים עבור בנות גיל 60 ומעלה הוא על הבלטת החלקים המחמיאים. איפור גבות יכול להרים את העיניים, אך חשוב להימנע משכבות עבות שיגרמו למראה מלאכותי. טיפ נוסף להשתמש במראה מגדילה, כדי למנוע פספוסים או חוסר התאמה בין הצבעים.
 
לסיכום, איפור עיניים מאפשר לנשים בכל גיל לשפר את הביטחון העצמי ולשמור על מראה זוהר. הדרך הנכונה לאפר את הפנים או העיניים היא להתאים בין סגנון האיפור לגיל, להשתמש בחומרי גלם איכותיים ולא לוותר על העדפות אישיות המבליטות את הצדדים המחמיאים.
 
זקוקה לטיפים נוספים? צרי קשר עם הקומה של אהובה עוד היום ונשמח לענות לך על כל שאלה: 072-3250951.