הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לאיפור מעושן

 
 
עיניים מעושנות מקנות מראה מיוחד למתאפרת בכל גיל. סגנון זה של איפור מתאים לאירועים מיוחדים, לבילויים וגם לשגרה. הוא משתלב בצורה נהדרת עם בגדים ארוכים וקצרים, ולא מיועד רק לחורף.

כיום ניתן למצוא את האיפור המעושן בקרב דוגמניות מפורסמות, שחקניות קולנוע וכוכבות בידור. למעשה, כל אחת יכולה להתאפר על פי העקרונות המנחים של הסגנון המעושן. כדי לעשות זאת, צריך להכיר מספר טיפים פרקטיים, אותם ניתן ליישם באופן מידי.
 

לגזור ולשמור: שלבי האיפור הנכונים

 
איפור מעושן לא חייב להיות שחור, ואפשר לבחור גוון וצבע על פי העדפות אישיות. לרוב, האיפור יכלול צבעים מהספקטרום של ירוק, חום חציל, סגול כחול וכדומה. לאחר בחירת הצבע יש להקפיד על איפור בשלבים הבאים:
 
  1. הנחת קונסילר על העפעף
  2. משיכת קו בתפר הריסים באמצעות עיפרון עיניים שחור
  3. עיבוי של הקו וציור קו שחור נוסף בתוך העין
  4. שימוש במברשת לצללית, ובצללית בגוון שחור כדי לעבור על הפס
  5. עיבוי וקיבוע של הקו השחור בתפר הריסים העליון והתחתון
 
מי שמעוניינת באיפור עם מראה חתולי, יכולה לבנות משולש בזווית החיצונית של העין בעזרת צללית שחורה ומברשת עיניים. הציור של המשולש מתבצע עד מעל הקו של שקע העין, תוך כדי טשטוש כלפי פנים. בסוף תהליך האיפור כדאי להניח צללית כהה על העפעף, או לרכך את המראה עם צללית בהירה מתחת לגבה. בשלב הזה יבואו לידי ביטוי ההעדפות האישיות של המתאפרת. לאחר מכן ניתן להשתמש במברשת בינונית לצורך טשטוש כל הצלליות שנוצרו מהחלק הפנימי של העפעף החוצה. השלב האחרון של איפור מעושן ומקצועי הוא מריחת שתי שכבות של מסקרה שחורה.
 

ניקיון ושימוש במסקרה

 
טיפ פרקטי נוסף לגבי איפור מעושן הוא להימנע ממריחת מסקרה על הריסים התחתונים. מריחה כזו עשויה ליצור מראה בובתי ומוגזם, שאינו מתאים לרוב הנשים.

בנוסף לכך, חשוב מאוד לשמור על ניקיון. זהו טיפ התקף לגבי כל סגנונות האיפור, אך מקבל משנה תוקף בסגנון המעושן. הניקיון יקבע את האחידות בין העיניים לבין חלקי הפנים האחרים. איפור לא נקי מערער את האיזון ופוגם במראה הסופי. מבחינה טכנית, יש להימנע מהעמסת צלליות על מברשת האיפור או מעבודה מהירה ושטחית.

עוד טיפ בו ניתן להשתמש לצורך איפור מעושן הוא להשתמש במסקרה שחורה ודרמטית. השילוב בין מסקרה שחורה לבין האיפור יוצר מראה בלתי נשכח. התפקיד של המסקרה הוא לא לבלוט על חשבון האלמנטים הכהים, אלא לעטוף בצורה הרמונית את הסגנון המעושן. כפי שצוין קודם לכן, המשיחה של המסקרה מתבצעת בשתי שכבות ומבסיס הריסים כלפי חוץ.

לסיכום, אי אפשר להתעלם מהנוכחות של איפור מעושן, וגם לא כדאי לעשות זאת. אמצו את הטיפים לאיפור נכון, והצטרפו אל נשים שכבר נהנות ממראה מעניין ומיוחד.
 
אתן מוזמנות ליצור קשר עם הקומה של אהובה לפרטים נוספים:072-3250951.