הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי פילינג

 

חידוש מיידי של מראה העור

 
הזמן שעובר, בשילוב העייפות והמתח, נותנים את אותותיהם בעור הפנים. העור הופך חסר ברק, האפידרמיס (שכבת העור העליונה) נחסם בגלל תאים שיבשו, קצב התחדשות התאים מואט משמעותית והתוצאה: העור נראה חסר חיים, ולעתים גם מופיעים עליו כתמי פיגמנטציה וגיל חומים.
 

יש פתרון - טיפולי פילינג!

 
הפתרון הטוב ביותר למצבים שכאלה הוא ביצוע טיפולי פילינג מתקדמים. מטרתם של טיפולים אלה היא לקלף את שכבת העור העליונה, המורכבת כעת בעיקר מתאים מתים, ולחשוף את השכבות החדשות והרעננות שמתחת. כשהטיפול מתבצע בידיים אמונות, ובאמצעות חומרים איכותיים, הוא אינו גורם כל נזק, אינו פוגע בפעילות הפיזיולוגית הטבעית של הגוף ומשיג תוצאות נפלאות.
 

טיפולי פילינג בקומה של אהובה

 
כאן תוכלי ליהנות מטיפולי פילינג מקצועיים המתבצעים בידיה האמונות של אהובה, קוסמטיקאית בכירה ומקצועית. אהובה עושה שימוש במוצרים האיכותיים והמתקדמים של חברת גינו, המוכרת והמובילה בעולם כולו. הטיפול מתבסס על חומצות פירות (AHA), קומפלקס של 56 מרכיבים ביולוגיים וויטמין C טהור, המסירים את התאים המתים וחושפים שכבת עור רעננה, נקייה ומלאת חיים.
 

מבהירים את הכתמים באמצעות טיפולי פילינג

 
הטיפול כולל שימוש ב- CLARIMASQUE – מסיכת ויטמין C טהור, המקנה לעור גוון אחיד ומבהירה את הכתמים החומים שעליו. לטיפול אין תופעות לוואי וניתן לחזור לפעילות שגרתית מיד לאחריו. להשגת תוצאות אופטימליות, מומלץ לבצע סדרה של 3 טיפולים או לשלב את הטיפול עם טיפול הידרדרמי חודשי.
 

יתרונות טיפולי הפילינג:

 
 
  • מחזירים לעור הפנים את המראה הרענן והקורן
  • מפחיתים את כתמי הפיגמנטציה
  • מאפשרים ליהנות מעור בגוון אחיד
  • מפחיתים בצורה משמעותית את סימני ההזדקנות
 
חייגי 072-3250951 לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור לטיפול מקצועי ולחוויה אישית. נשמח לעזור לעורך להיראות נפלא ולהתמלא באנרגיות חדשות!