הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הצערת עור הפנים

 
גנטיקה, תזונה לא מתאימה, זיהום אוויר, חשיפה לשמש, עישון, שינויים הורמונליים וכמובן גיל – השילוב של כל אלה גורם הרבה פעמים להזדקנות עור הפנים ולהופעת כתמי פיגמנטציה חומים. הדבר קורה ברוב המקרים משום שכל הפרמטרים הנ"ל גורמים להיווצרות של רדיקליים חופשיים בעור, ואלה מייבשים אותו וגורמים להרס של הקולגן והאלסטין – רקמות החיבור שלו. התוצאה היא מראה עור נפול, חסר חיים, בעל גוון לא אחיד, עם כתמי פיגמנטציה וכמובן עם קמטים.
 

איך מצעירים את עור הפנים?

 
ישנן שיטות רבות המבטיחות ניסים ונפלאות, אולם חלקן מצריכות ניתוחים והזרקות, מה שלא מתאים לכל אחת ומחייב חזרה על התהליך אחת לתקופה, כדי לשמר את התוצאות.

הקומה של אהובה מציעה לך ליהנות מעור פנים רענן וצעיר, בלי ניתוחים והזרקות, אלא באמצעות טיפולים שיתאימו לעור שלך באופן אישי.
 

הטיפולים שאנחנו מציעים:

 
  • מסיכת לד – ניצול אורו הייחודי של הלד לטובת טשטוש קמטים וקמטוטים, העלמת פצעי אקנה, שיפור מראה הצלקות והשבת המראה הרענן והחי לעור הפנים.
  • טיפולי פנים אנטי-אייג'ינג – מגוון טיפולים להצערת עור הפנים המתבצעים באמצעות מכשור מתקדם וחומרים באיכות הגבוהה ביותר, כך שרואים תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון.
אנחנו בקומה של אהובה עושים שימוש במוצרים המתקדמים של Guinot ו-SAL – החברות המובילות בעולם בתחום הקוסמטיקה בכלל והצערת עור הפנים בפרט.
 

חברת Guinot

 
 
הטיפולים במכון מתבצעים, בין היתר, באמצעות המוצרים של גינו – אחת החברות המובילות והידועות ביותר בעולם. מבין המוצרים בהם עושים שימוש במכון:
 
  • AGE NUTRITIVE – קרם הזנה לטיפול בהזדקנות העור. מחדש את תאי העור באמצעות מולקולות ATP ומזין אותם לעומק בקומפלקס ויטמינים הכולל אומגה 3 ואומגה 6.
  • TIME LOGIC AGE SERUM – סרום בעל פורמולה אולטרה מרוכזת הפועלת 24 שעות ביממה, מה שמעניק תוצאות מיידיות שרואים על העור. מכיל חומרים מרוכזים המגיעים בקפסולה אטומה, החודרים לעור בלילה ופועלים במשך כל היום להשגת תוצאות אנטי-אייג'ינג מהירות. מכיל מולקולת ATP הפועלת נגד כל סימני ההזדקנות.
  • HYDRAZONE YEUX – קרם לחות ארוך טווח לעור סביב העיניים. מכיל Hydro-Liposomes המעניק לעור לחות, מפחית קמטוטים בצדי העיניים ומעניק להן מראה רענן יותר.
 

חברת SAL

 
מפתחת מוצרים איכותיים ששמם יצא למרחוק בזכות יעילותם הרבה בתחומי הקוסמטיקה בכלל ובתחום הצערת עור הפנים בפרט. מבין המוצרים בהם עושים שימוש במכון:
 
  • תרכיז פקטורי גדילה (EGF + IEG) ואלסטין – תרכיז עוצמתי לשיקום ולזירוז בנייה תקינה של רקמת העור.
  • תרכיז הבהרה אלפא-ארבוטין – מכיל 7% של נגזרת אפקטיבית וחדשנית של הידרוקינון, הפועלת להבהרת כתמים קיימים ולבלימת הפרשת יתר של הפיגמנט מלנין.
  • קרם מיצוק (פולרן + נוירו פפטידים) – קרם למיצוק ולשיקום אינטנסיבי של העור. מבוסס על תמצית פולרן, פרי טכנולוגיה זוכת פרס נובל לכימיה. בשילוב עם נגזרת נוירו-פפטידים ייחודית הפורמולה פועלת למיצוק העור ולשיקומו, כמו גם לטשטוש כתמי הבעה.
 
במכון עושים שימוש בחומרים רבים נוספים מתוצרת שתי החברות המובילות, בהתאם לצורך ולסוג העור של כל לקוחה.

*ניתן לרכוש את המוצרים במכון לצורך שימוש ביתי.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור לטיפולי הצערת עור הפנים חייגי עכשיו 072-3250951.