הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסרת שיער IPL

 
 
אם שמעתם את המונח הסרת שיער IPL ותהיתם מה פשרו, נשמח לספר לכם שהסרת שיער IPL פירושה הסרת שיער באמצעות פעימות אור אינטנסיביות (Intense Pulse Light). השוני המשמעותי בין הסרת שיער IPL להסרת שיער באור אינפרה-אדום: הסרת שיער IPL עושה שימוש בקרני אור בשלושה אורכי גל שונים, בעוד שהסרת שיער באינפרה-אדום עושה שימוש בקרן אור באורך גל אחד בלבד.
 
היתרונות המשמעותיים בהסרת שיער IPL, על-פני שיטות של הסרת שיער בלייזר או באינפרה-אדום הם:
 
  • רכותן של קרני האור והאפשרות להתאים את אורך קרני האור באופן מושלם לצבע העור ולצבע שיער הגוף
  • עוצמת הקרניים גבוהה יחסית לעוצמת הקרניים בהן משתמשים בשיטות הסרת השיער האחרות, ולכן תקופת הטיפולים קצרה יותר, מה שמאפשר ליהנות מגוף חלק ללא שיער תוך פרק זמן קצר.
  • שיטת הסרת שיער IPL מאפשרת קבלת תוצאות מהירות גם כשמדובר בשטחים גדולים ובוודאי שכאשר מדובר בשטחים קטנים. כך למשל, כל טיפול של הסרת שיער IPL באזור השפם אורך 3 דקות בלבד, וטיפול של הסרת שיער IPL להסרת שיער ברגליים (מלאות) נמשך רק כ-30 דקות.
 
 
כמובן שיש לחזור על הטיפולים עד לפגיעה מוחלטת בשורש השערה, כדי להגיע למצב שבו השיער לא צומח לצמיתות. כאמור, תקופת הטיפול כולה אינה ארוכה ותוך זמן קצר ניתן ליהנות משטחי גוף ופנים חלקים לגמרי (בדרך כלל תוכלו לראות "קרחות" באזור המטופל כבר לאחר 3-2 טיפולים).
 

הסרת שיער IPL – יתרונות רפואיים

 
לשיטת הסרת שיער IPL ישנם גם יתרונות רפואיים, שהמשמעותי מביניהם הוא העובדה שהסרת שיער IPL אינה חושפת את המטופלת לקרינה מכל סוג שהוא. בנוסף לכך, זו שיטה בטוחה ביותר שאינה יכולה לגרום לכוויות או לצלקות באזור המטופל. הטיפולים עצמם אינם כרוכים בכאב, ואין צורך בשימוש במשחה מאלחשת לפני ביצוע הטיפול.
 

הסרת שיער IPL – טכנולוגיה מתקדמת בשירות הקוסמטיקאיות

 
בשנים האחרונות יותר ויותר קוסמטיקאיות נחשפו ליתרונות המשמעותיים של שיטת הסרת שיער IPL. היום ניתן לבצע הסרת שיער בשיטה זו כמעט אצל כל קוסמטיקאית, שהסרת שיער היא ההתמחות שלה.

למרות כל האמור לעיל, בכל זאת חשוב לוודא עם הקוסמטיקאית המבצעת הסרת שיער IPL, שהיא עושה שימוש במכשיר להסרת שיער IPL שקיבל את אישור משרד הבריאות הישראלי, וכן את אישורי הגופים המתאימים באירופה ובארה"ב. זאת כדי שתוכלו להיות בטוחים שהקוסמטיקאית עושה שימוש במכשיר מקצועי ובטיחותי כאחד.

הקומה של אהובה מבצעת טיפולי הסרת שיער IPL, אחת השיטות המתקדמות והיעילות ביותר להסרת שיער מכל שטחי הגוף והפנים, הנחשבת בטיחותית לחלוטין גם מבחינה רפואית.
 
בכל שאלה בנושא הסרת שיער IPL והסרת שיער בכלל, נשמח לעמוד לשירותכם: 072-3250951.