הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסרת שיער לנשים - כל מה שצריך לדעת

 
 
נשים רבות מעוניינות להסיר שיער באזורים מסוימים בגופן. הקומה של אהובה מזמינה אתכן ליהנות מטיפולי הסרת שיער לנשים, שמתאימים בדיוק לצרכים ולהעדפות שלכן.

  • שעווה – שיטה המתאימה לכל אזורי הגוף. כרוכה בכאב מסוים (נסבל בהחלט) ובצמיחה מחודשת של השיער כעבור בין שבועיים לחודש.
  • לייזר – שיטה מצוינת המתאימה גם היא לכל אזורי הגוף, אולם רק לבעלות עור בהיר ושיער כהה. מאפשרת הסרה של שיער לתקופה ארוכה ביותר, וכמעט לצמיתות בביצוע סדרת טיפולים.
  • IPL (שיטת קרן האור) – שיטה נפלאה הדומה ללייזר אך מתאימה לכולן. מתבססת על אור אינפרה-אדום שהורס את זקיק השערה ומונע את צמיחתה העתידית. בביצוע סדרת טיפולים מאפשרת להיפטר מרוב השיער לצמיתות.
 
לקביעת תור להסרת שיער לנשים, חייגו עכשיו 072-3250951 ונשמח לעמוד לשירותכן.
 

למה מבצעים הסרת שיער לנשים?

 
היום נשים רבות מעוניינות להסיר שיער באזורים שונים בגופן, מסיבות אסתטיות שמשפיעות מאוד על ביטחונן העצמי. רוב הנשים מבצעות טיפולים להסרת השערות מהרגליים, מבתי השחי ומהמפשעות, אולם יש כאלה שסובלות משיעור יתר באזורים אחרים בגופן, כמו הידיים, הרגליים ועור הפנים, ומעוניינות להיפטר מהשיער הזה כדי להרגיש הרבה יותר טוב. היום הסרת שיער לנשים היא דבר מאוד מקובל, והרבה מתחילות בכך כבר בתקופת נערותן.

הקומה של אהובה מזמינה אתכן ליהנות מטיפולים מקצועיים שמותאמים לכל אחת באופן אישי, ושיאפשרו לכן ליהנות מגוף חלק ונעים למגע ומתחושה אישית הרבה יותר טובה.
 
לקבלת מידע נוסף על השיטות השונות להסרת שיער לנשים ולקביעת תור, חייגו 072-3250951.