הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסרת שיער לגברים: סיבות, שיטות ומחירים

 
 
בעידן המודרני בו אנו חיים, הסרת שיער היא כבר לא תחומן הבלעדי של נשים. יותר ויותר גברים למדו להעריך את היופי שבהיעדר שיער גוף, כמו גם את היתרונות הרבים שיש לגוף חלק יותר, ופונים למגוון מכונים וקליניקות כדי להצטרף לחבריהם החלקים. אם גם אתם רוצים, אבל עדיין קצת חוששים, לפניכם מאמר שיסבר לכם את האוזן ויספר על כל היתרונות של הסרת שיער לגברים.
 

ביטחון עצמי וקסם אישי

 
הרבה מאוד גברים שסובלים משיעור יתר, חוששים ממצבים חברתיים מסוימים כגון שחייה בים או בבריכה, אימוני כושר משותפים ועוד. להם, הסרת שיער לגברים שמסירה את השיער לצמיתות או מדללת את המצב הקיים, יכולה לסייע מאוד. לאחר סיום סדרת הטיפולים הם ירגישו הרבה יותר טוב עם עצמם ועם גופם, כבר לא יתביישו לחשוף את גופם וייהנו מחיים הרבה יותר מלאים.
 

שיפור ביצועים אתלטיים

 
ישנם ענפי ספורט מסוימים, כמו שחייה, בהם שיעור יתר מהווה גורם מעכב. החיכוך של השיער במים גורם להאטת השחיין ולכך שלמתחריו החלקים יותר יהיה יתרון משמעותי. עבור אותם ספורטאים, הסרת שיער לגברים יכולה להיות פתרון מצוין שישפר בצורה משמעותית את ביצועיהם ויעשה את ההבדל בין הפסד לניצחון.
 
 

אסתטיקה – זה כל הסיפור

 
עד לפני מספר שנים, שיער גוף רב היה אחד המדדים לגבריות. היום, בעידן שבו המין החזק הפך להיות מחובר יותר לצד הנשי שלו, הרבה מאוד מהגברים חושבים ששיעור הוא לאו דווקא מדד לגבריות, ושדווקא חלק זה הרבה יותר יפה. אז נכון, יש דווקא נשים רבות שחושבות שגבר שעיר הוא הרבה יותר מושך, אבל גם הן יודו שהיו מעדיפות רמת שיעור סבירה ולא הרבה יותר מכך. הסרת שיער לגברים מאפשרת לא רק להסיר את השערות לצמיתות, אלא גם לדלל את השיער הקיים וליהנות ממראה גברי בדיוק במידה הנכונה.
 

חשיפת קעקועים ושרירים

 
הרבה מאוד גברים מעוניינים לעשות קעקוע אבל חוששים שלא יראו אותו בגלל השיער. הסרת שיער לצמיתות מהמקום המיועד לקעקוע, תאפשר להם לעשות את הקעקוע וליהנות ממנו – בדיוק כמו שצריך.

אותו דבר נכון גם לגבי השרירים. הסרה של השיער מאזורי הזרועות והרגליים תאפשר לכם לחשוף את השרירים שלכם, ולהראות לכולם את התוצאות של העבודה הקשה בחדר הכושר.
 

איך עושים את זה?

 
הסרת שיער לגברים מומלץ לבצע באחת משיטות ההסרה לצמיתות, ביניהן הלייזר או ה-IPL (קרן אור). זאת משום שרוב הגברים לא ירצו להשתעבד לטיפולים חוזרים לאורך זמן, שלא לדבר על לסבול כאב, ושיטות אלה עונות בצורה מדויקת על כל הדרישות. תוך מספר טיפולים בלבד וללא כאב כלל – השיער המיותר נעלם ובדרך כלל גם לא צומח שוב, כך שניתן ליהנות מהתוצאות המצוינות לאורך זמן.
 

והמחיר?

 
מחירי הסרת שיער לגברים משתנים ממקום למקום וגם מאוד תלויים בשיטת ההסרה ובאזור ההסרה. מכיוון שרוב הגברים מבצעים הסרת שיער לצמיתות בקרן אור או בלייזר, הסרה מכל הגוף יכולה לעלות כ-14,000 ₪ והסרה מאזור החזה כ-3,000 ₪. כמובן שמומלץ לעשות סקר שוק.

הדבר שהכי חשוב לוודא הוא שהקוסמטיקאית אכן מורשה לבצע הסרת שיער לגברים באמצעות המכשור הייעודי, ושיש לה כבר קהל לקוחות גברי. אם תהיה לכם אפשרות – דברו עם גבר שכבר עשה את זה, כדי שיספר לכם על התהליך, על היעילות ועל המחירים.
 
הקומה של אהובה מתמחה בביצוע הסרת שיער לגברים ב-IPL – השיטה שבאמת עובדת! לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור חייג עכשיו 072-3250951.