הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכול על איפור קבוע

 
 
גם את חולמת על מראה אלגנטי ומוקפד? רוצה לנשק את החברות שלך מבלי שתצטרכי לאחר מכן לתקן את האיפור בשירותים? רוצה לבכות בסרט מרגש מבלי לדאוג שבן זוגך ייבהל מהמסקרה המרוחה? עכשיו זה קל ופשוט להפוך את החלום למציאות!

רגע לפני שאת עוברת את תהליך האיפור הקבוע, הקומה של אהובה מספקת עבורך את כל האינפורמציה הדרושה. כך, תוכלי לעבור את התהליך בלב שלם וללא חששות.
 

מי צריכה בכלל איפור קבוע?

 
אידיאל היופי הנשי כולל גבות מעוצבות, עיניים מודגשות ושפתיים עסיסיות. בעבר, כל אישה שרצתה מראה כזה, נאלצה להשתמש בשפתונים, שגרמו לצבע העור הטבעי שלה לדהות במהלך השנים. כך, גם השימוש במסקרה גרם לריסים של להפוך לחלשים ולהיתלש בקלות. באופן דומה, תלישת הגבות באמצעות פינצטה או שעווה, גרמה להן להידלדל וכמעט להיעלם. זה קרה גם לכן? לא נורא, יש פתרון! כדי להבליט את העיניים והשפתיים ניתן להשתמש באיפור קבוע.

באמצעות איפור קבוע ניתן לתקן א-סימטריה טבעית של הפנים, לעבות את השפתיים מבלי להחדיר אליהן בוטוקס ולהדגיש את תווי הפנים. גם נשים שלא זקוקות לטיפולים אסתטיים כאלה, בוחרות בטיפול קוסמטי זה כדי לחסוך זמן יקר לפני יציאה בבוקר לעבודה, לסידורים ולאירועים.
 

מהו איפור קבוע?

 
בשיטת האיפור הקבוע לוקחים פיגמנטים המופקים ממינרלים, ומחדירים אותם מתחת לשכבה העליונה ביותר של העור. עובדה זו הופכת אותו לשונה מקעקוע, שבו מחדירים פיגמנטים לשכבת עור עמוקה יותר.

פרמטר נוסף ששונה מקעקועים הוא העמידות. קעקוע ניתן להסיר אך ורק באמצעות ניתוח לייזר מסובך יחסית, בעוד שהאיפור הקבוע מחזיק מעמד הרבה זמן (כמה שנים), אבל בסופו של דבר דוהה. לכן יש לחדשו במידה שמעוניינים לשמור על המראה המאופר.
 

כיצד איפור קבוע מתבצע?

 
בהתחלה המאפרת מורחת את אזור הטיפול בחומר מאלחש, כדי לצמצם את תחושת הכאב. כשהאזור רדום, היא עוברת עליו במכשיר חשמלי מיוחד, שמזכיר עט עבה, שבקצה שלו מחט וכמובן בתוכו מכלית צבע. לאחר הטיפול לעתים נותרות באזור אדמומיות ונפיחות. לאחר כמה ימים מתפתח שם גלד. העור מתחלף לאחר כשבוע ואז ניתן לראות תוצאות.
 

אלו סוגי איפור ניתן לבחור?

 
את האיפור הדרוש באיפור קבוע ניתן לבחור מבין כמה אופציות: קו שחור על הריסים העליונים (בדומה לאייליינר), תוחם לשפתיים או שרטוט גבות. ניתן לבחור רק חלק מהאופציות או את כולן, והכול בהתאם לרצונך האישי.
 
מעוניינת באיפור קבוע? נשמח לייעץ ולעמוד לרשותך: 072-3250951.