הקומה של אהובה – מכון יופי בצפון תל-אביב
 
 
 
 
 
4
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3250951
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית ציפורניים לכלה

 
יום החתונה הוא אחד מהימים המרגשים ביותר בחיים. זה גם היום שבו כל כלה חולמת להיראות מרשימה, אסתטית ובעיקר מיוחדת, ואת זה ניתן להשיג באמצעות תהליך של בניית ציפורניים.

אם בעבר בניית ציפורניים לא הייתה פופולרית בקרב כלות, בגלל שימוש בחומרים פחות מתקדמים, כיום מדובר בתהליך שכמעט כל קוסמטיקאית בקיאה בו ויודעת לעשות בצורה מוצלחת, תוך שימוש בחומרים איכותיים שאינם פוגעים בציפורן.
 

בניית ציפורניים לכלות כוססות

 
נשים רבות כוססות את ציפורניהן. בשלב הראשוני הציפורניים מקבלות מראה פחות אסתטי שניתן "לחיות איתו בשלום", אולם לאחר תקופות ממושכות של כסיסה, הציפורניים נחלשות והמראה שלהן מאבד מיופיו ומחוזקו.

לציפורן רגילה נדרשת תקופה של כמה חודשים כדי לצמוח מחדש בצורה בריאה לאחר כסיסה, ולכן מומלץ לכלות שסובלות מכסיסה של הציפורניים להתחיל בתהליך של בניית ציפורניים אצל קוסמטיקאית כמה חודשים לפני החתונה. תהליך בניית הציפורניים מאפשר לציפורן הטבעית לגדול באופן בריא מתחת לציפורניים הבנויות, וגם מעניק מראה אסתטי יותר לציפורניים הכסוסות.
 

בניית ציפורניים לכלה

 
גם כלות שלא סובלות מכסיסת ציפורניים, יכולות ליהנות מהמראה המטופח והייחודי שבניית ציפורניים אצל קוסמטיקאית מעניקה. ביום החתונה הצילומים יתמקדו בכלה, אך גם על כפות ידיה, ולכן חשוב להעניק להן מראה אסתטי.

יש כלות שבוחרות בטיפול רגיל של מניקור לכפות הידיים ומשיכת לק עדין על ציפורניהן. אולם כלות רבות מעדיפות את המראה המושקע והדרמטי שבניית ציפורניים יכולה להעניק.
 

קישוטי ציפורניים

 
בניית ציפורניים לקראת חתונה יכולה להתבצע בצורה עדינה, באמצעות הארכת הציפורן והוספת קישוט סולידי וכמעט לא מובחן. נשים שרוצות לקבל מראה דרמטי יותר יכולות לשקול הוספת קישוטים רבים יותר על הציפורן. חשוב גם במקרה זה לא להגזים. ההתאמה של קישוטי הציפורניים לציפורן צריכה להתחשב בסגנון שמלת הכלה וגם בסגנונה האישי של הכלה. לכלה בעלת מראה עדין מומלץ להוסיף מספר קטן של קישוטים בצבעים עדינים.
 
 
לקביעת תור חייגי 072-3250951, ונשמח לעמוד לשירותך.